|

چگونه در دوران بارداری خوش استایل باشیم؟

در دوران بارداری می‌توانید با انتخاب لباس‌های مناسب، زیبایی خود را حفظ کنید. بهتر است لباس‌هایی با جنس نرم و کشی، الگوها و طرح‌های آزاد و لباس‌هایی با قابلیت تنظیم سایز بپوشید. همچنین، می‌توانید از رنگ‌های زنده و جذاب استفاده کنید!

در دوران بارداری همچنان میتوانید سبک شخصی لباس پوشیدن خود را حفظ کنید ، با تغیر سایز یا نوع پارچه لباس به ر احتی میتوانید استایل همیشگی خود را داشته باشید!

انتخاب پایین پوش مناسب در دوران بارداری نکته طلایی استایل زیبا است!

بهتر است در دوران بارداری از لگ های مناسب بارداری استفاده کنید ، لگ های با پارچه های کاملا ویسکوز و نرم که به کمر و لگن شما فشاری وارد نکند، لگ ها به راحتی با هر بالاپوشی ست میشوند . اگر به لگ علاقه ای ندارید بهترین انتخا برای شما یک دامن لنگی است! دامن لنگی به دلیل فرم بسته شدن به راحتی قابل سایز است و اگر با پارچه لخت دوخته شده باشد راحتتر ست میشود!

استفاده از کمربند در دوران بارداری می‌تواند به شما کمک کند تا شکم خود را به زیبایی پوشانده و به شکل مناسبی نمایان کنید. انتخاب کمربند‌های با الاستیک مناسب و طراحی‌هایی که با شکم سازگاری داشته باشند، می‌تواند به شما کمک کند تا توجه را از روی شکم خود بردارید ، حتما به باد داشته باشید کمربند را در قسمت بالای شکم و بین سینه و شکم ببندید. اما بهتر است از استفاده از کمربند‌هایی که فشار زیادی روی شکم ایجاد می‌کنند خودداری کنید، زیرا این امر ممکن است برای شما ناخوشایند باشد و احساس راحتی نکنید.

دوران بارداری یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی زنان است که نیازمند لباس‌هایی مناسب و راحت است. انتخاب لباس زیر در این دوره از زندگی بسیار مهم است، زیرا لباس زیر نباید فشار زیادی روی بطن داشته باشد و باید به راحتی با افزایش اندازه شکم سازگاری داشته باشد.

  1. جنس نرم: انتخاب لباس‌های زیر با جنس نرم وبا دوام مانند پنبه نرم، بهترین گزینه است. این جنس‌ها باعث ایجاد راحتی بیشتر در پوشیدن می‌شوند و از ایجاد حس ناراحتی در دوران بارداری جلوگیری می‌کنند.
  2. بدون درزهای برجسته: لباس‌های زیر با درزهای صاف و بدون برجستگی‌ها بهترین انتخاب هستند، زیرا این درزها می‌توانند احساس ناراحتی و فشار را ایجاد کنند.
  3. طراحی مناسب: حتما باید لباس زیر به فرمی باشد که با فرم شکم شما سازگار باشد ، بعضی از لباس زیر های بارداری یک فضای کشی در قسمت جلوی آن دارد که باعث راحتی بیشتر میشود .

پیشنهاد نقره پوش به شما انتخاب پیراهن های مناسب دوران بارداری است! روی عکس کلیلک کنید!

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *